In behandeling
Luciano Ploeger
Submitted: 09.09.2025
In behandeling
Nyxbets weigert mijn winst van €2000 uit te betalen en beschuldigt mij onterecht van frauduleuze documenten, terwijl ik uitsluitend officiële bankdocumenten heb ingediend.
Luciano Ploeger
Submitted: 09.09.2025
Nyxbets weigert mijn winst van €2000 uit te betalen en beschuldigt mij onterecht van frauduleuze documenten, terwijl ik uitsluitend officiële bankdocumenten heb ingediend.
Ik heb onlangs bij Nyxbets ongeveer €1700 gewonnen. Direct daarna werd mijn account geblokkeerd en moest ik documenten aanleveren voor verificatie. Ik heb alle gevraagde documenten netjes ingediend, waaronder:
Bankafschrift van 3 maanden met mijn naam en rekeningnummer.
Foto’s van beide zijden van mijn bankpas (met middelste cijfers afgedekt, zoals gevraagd).
Bewijs van eigendom van de gebruikte bankrekening (inmiddels een en/of-rekening).
Na dagenlang wachten kreeg ik van de klantenservice steeds hetzelfde antwoord: “Uw zaak is in behandeling, het is als prioriteit gemarkeerd, wacht tot het einde van de dag.”
Tot mijn verbazing ontving ik vervolgens een e-mail waarin werd gesteld dat mijn saldo in beslag was genomen op basis van clausule 7.5 van hun voorwaarden: dat ik “valse of frauduleuze documenten” zou hebben ingediend. Dit is absoluut onjuist. Alle documenten die ik heb aangeleverd zijn officiële documenten, direct afkomstig van mijn bank.
Het casino weigert echter uit te leggen welke documenten volgens hen vals zouden zijn. Hierdoor wordt mijn winst onterecht niet uitbetaald.
Sportgokken
Submitted: 10.09.2025
In behandeling
Beste Luciano,
We nemen contact met je Nyxbet op. Verdere vragen zullen evt per mail zullen worden gesteld ivm privacy.



